Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Новини

Бібліопікнік  "Книга - добрий друг літнього відпочинку" - з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області

Детальніше...

Мишасько мандрує Бородянщиною - з досвіду роботи Бородянської дитячої бібліотеки Відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Київської області

Детальніше...

10 червня 2021 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провела Методичний день для керівників та спеціалістів КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради та Згурівської селищної бібліотеки.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує до уваги свій щорічний посібник: «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2022 рік».

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітає всіх читайликів з  першим літнім днем

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Міжнародного дня захисту дітей було проведено інформ-мікс «У дитини право є!».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня Києва оформлено літературно-мистецьку виставку «Київ в літературі: подорож у часі».

Детальніше...

Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяли участь у семінарі "Зелена хвиля екочитання"

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Тижня безпеки дітей на дорозі

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено та пропонується до уваги щорічний «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2022 рік».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вітає всіх з 15-річним ювілейним Всесвітнім днем вишиванки і бажає всім любові, миру, щастя і добра.

Детальніше...

Колектив КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей» вітає усіх з Всесвітнім днем вишиванки!

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» презентує інформаційно-біобібліографічні матеріали «Духовна спадщина Поета Миколи Біденка», присвячені 70-річчю від дня народження відомого поета-авангардиста з Київщини

Детальніше...

150 років Василя Стефаника - з досвіду роботи Таращанської ЦБС

Детальніше...

День пам'яті жертв  геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

Детальніше...

Керівникам бібліотек районів, ОТГ

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» представлено книжкову викладку «Україна та ЄС», присвячену Дням Європи в Україні.

Детальніше...

З 25 лютого по 30 вересня 2021 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує взяти участь у Євровікторині.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до 150-річчя від дня народження ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до ювілею видатного українського письменника-новеліста, дипломата, громадського діяча Василя Стефаника підготувала низку заходів під загальною назвою: «Василь Стефаник – 150 років. Твори та література про нього в фонді КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»» (з урахуванням карантинних обмежень).

Детальніше...