Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Новини

Баришівська районна бібліотека для дорослих спільно з відділом культури Баришівської райдержадміністрації, Баришівською дитячою музичною школою провели презентацію книги Романа Коляди «#колядиво».

Детальніше...

16 листопада у читальній залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих відбулася година запитань і відповідей «Основні положення пенсійної реформи».

Детальніше...

Переможці ІІ туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» серед читачів бібліотек Київської області

Детальніше...

16 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" для читачів-учнів 5-го класу школи № 136 м. Києва провела Квест-гру за темою: "Здоровий спосіб життя".

Детальніше...

15 листопада 2017 року на базі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відбувся обласний семінар за участю методистів районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Модернізація шляхів методичного забезпечення бібліотек Київської області: сучасні вимоги та реалії".

Детальніше...

До Дня української писемності та мови у Кагарлицькій міській бібліотеці для дітей Київської області було проведено свято за участі читачів-учнів 6 класу Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей»

Детальніше...

Радію я, коли знаходжу слово - День української мови та писемності у Бориспільській міській централізованій бібліотечній системі Київської області

Детальніше...

Мала планета Україна - з досвіду роботи МЦБС Бориспільської міської ради Київської області.

Детальніше...

13 листопада 2017 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" провела День Доброти ─ День відкритих дверей бібліотеки для читачів-учнів 3-Б класу Баришівського навчально-виховного комплексу "Гімназія ─ загальноосвітня школа I- III ступенів" Київської області.

Детальніше...

День української писемності та мови в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

Детальніше...

Дирекція та колектив КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітає всіх з Днем української писемності і мови.

Детальніше...

З 19 жовтня по 26 жовтня в бібліотеці-філії Бориспільської МЦБС Київської області проводився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Детальніше...

30 жовтня красуня-осінь завітала до бібліотеки-філії міста Борисполя Київської області.

Детальніше...

Сонце не вміє світити наполовину - з досвіду роботи Бориспільської МЦБС Київської області

Детальніше...

Презентація перевидання книги Марка Грушевського та Зенона Кузелі «Дитина у звичаях і віруваннях українського народу" - з досвіду роботи Бориспільської міської ЦБС Київської області

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" під час осінніх канікул провела для читачів-дітей 2-х класів школи №182 м. Києва годину ерудитів «Гаряча десятка дитячих журналів».

Детальніше...

27 жовтня 2017 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» взяли участь у роботі наукової конференції «Проблеми відображення національних спільнот України у вітчизняній книзі для дітей».

Детальніше...

Взірець сучасної бібліотеки – міська бібліотека м. Українка

Детальніше...

Запрошуємо до участі у другій Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячих малюнків: «Пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира присвячується.....»

Детальніше...

27 жовтня 2017 року дирекція і спеціалісти КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" та представник дирекції КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для юнацтва" взяли участь в обласному семінарі-тренінгу для спеціалістів державних соціальних служб Київської області.

Детальніше...