Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Новини

Нові джерела на сторінках «Історичного лікбезу»

Детальніше...

Шановні користувачі "Історичного лікбезу" пропонуємо Вам переглянути добірку джерел про московсько-кремлівську інтерпритацію "їхньої перемоги" у Другій світовій війні

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" і видача літератури за Державною програмою

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує  Вашій увазі інформацію (3 перші сторінки) 6-го випуску біобібліографічного покажчика «Горить свіча… Уста за них в молитві: загиблим нагородженим воїнам АТО Київської області присвячується» в серії «Захисники України. ХХІ сторіччя».

Детальніше...

Кримська світлиця: 18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Детальніше...

"Не розстануся з вами": вечір-портрет письменника, поета гумориста, сатирика Василя Шаройка (до 90-річчя з дня народження)

Детальніше...

Інтелектуально-літературний круїз "Цікаве про країни Європи" - з досвіду роботи Васильківської МЦБС Київської області

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна  бібліотека для дітей» презентували викладку художньої літератури під назвою: «Стоп булінг: зупинимо булінг разом».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» експонуються персональні виставки картин, виконаних в авторській техніці, художниці з м. Ірпінь Київської області Євгенії Харґрі - «Дорогою щастя» та «Ірпінь мовою графіки».

Детальніше...

Історичний лікбез до Дня Перемоги

Детальніше...

Нові інформаційні джерела на сторінках «Історичного лікбезу».Напередодні та після «Победобесия» мокшансько-кремлівського каганату. Незнання історії не звільняє від розплати за незнання

Детальніше...

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" організовано книжкову викладку-спомин "Шана за подвиг, вдячність за мир"

Детальніше...

Шановні користувачі Історичного лікбезу, 21 квітня відбувся другий тур виборів президента України. Перемогу здобув Зеленський Володимир Олександрович. Історичний лікбез не стоїть осторонь цієї події

Детальніше...

24 квітня 2019 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завітали читачі-учні молодших класів навчально-виховного комплексу «Clever School» м. Києва. 

Детальніше...

23 квітня 2019 року, згідно Плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», проведено обласний семінар за участю заступників директорів по роботі з дітьми районних, міських централізованих бібліотечних систем, завідувачів бібліотек для дітей об'єднаних територіальних громад Київської області  за темою: «Ціннісні орієнтири читачів-дітей: проекти та ініціативи бібліотек» 

Детальніше...

Обласний віртуальний бібліотечний флешмоб «Державний службовець і бібліотечна книга».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

Детальніше...

13 квітня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» долучилася до екологічної акції «За чисту Київщину» в рамках проекту «Чиста Україна», всесвітнього #TrashTagChallenge.

Детальніше...

11 квітня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбулася зустріч з представником видавництва «Видавництво 21» Iнгою Кейван.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» звертає увагу відвідувачів сайту, читачів, бібліотечних працівників та всіх зацікавлених на те, що флешмоб «Державний службовець і бібліотечна книга», оголошений нашою бібліотекою 15 лютого 2019 року, триває до 1 травня 2019 року.

Детальніше...