Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Новини

До флешмобу "Бібліотека єднає покоління" долучилася Березанська міська централізована бібліотечна система

Детальніше...

"Сильні духом прославляють Україну" - зустріч у клубі "У колі друзів" Броварської РЦБС з рекордсмен світу з параолімпійського плавання Іваненко Олегом Валерійовичом.

Детальніше...

У Миронівській районній бібліотеці для дітей діє виставка вишивок.

Детальніше...

Києво-Святошинська центральна районна бібліотека для дорослих долучилася до святкування Дня народження міста.

Детальніше...

19 вересня в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" для широкого кола читачів було організовано і проведено надзвичайно цікавий захід ─ хвилинку- цікавинку "Кімоно ─ національний одяг Японії".

Детальніше...

У м. Львів проходить щорічний книжковий ярмарок та "Форум видавців─2017".

Детальніше...

У загальнообласному флешмобі "Бібліотека єднає покоління", започаткованому КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", взяла участь Переяслав-Хмельницька районна централізована бібліотечна система.

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 12 вересня 2017 року був проведений обласний тренінг "Шляхи професійного росту"

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завершено І (обласний) тур Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули».

Детальніше...

У хол-галереї КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 7 вересня 2017 року в рамках обласного фестивалю творчості «Талантами славимо Київщину» відбулася урочиста презентація виставки-експозиції творчих робіт майстрів Іванківського р-ну «Митці Іванківського краю – ювілею Київщини».

Детальніше...

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" продовжує обласний фестиваль творчості "Талантом славимо Київщину" і запрошує всіх на урочисту презентацію творчих робіт майстрів мистецтв Іванківського району.

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»: перший день нового навчального року – зразу до бібліотеки!

Детальніше...

З святом 1-го вересня!

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», продовжуючи цикл заходів присвячених Року Японії в Україні, підготувала у відділі естетичного виховання виставку-інсталяцію «Загадкова Японія».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» закінчується «Літо з книгою» і починається «Новий навчальний рік в бібліотеці».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 22 серпня 2017 року книжково-документальною виставкою «Наша країна – Україна: Дню Незалежності України присвячується» взяла участь в загальнообласному заході в рамках ІІІ Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір`я злагоди».

Детальніше...

В рамках циклу заходів КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" "Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі", присвяченого 26-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» постійно діє акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Детальніше...

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 21 серпня 2017 року проведена зустріч з поетом-піснярем Павлом Браницьким та урочисто-творча презентація його книги «Козацькі бувальщини».

Детальніше...

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготовлено та пропонується до уваги бібліотечних працівників, державних службовців, депутатів та всіх зацікавлених черговий щорічний випуск бібліографічного покажчика за 2016 рік «Бібліотеки Київщини на сторінках преси та в мережі Інтернет».

Детальніше...