Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Виїзди до бібліотек області

Дирекцією КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" 19 липня 2018 року здійснено виїзд в бібліотеки Пісківської обєднаної територіальної громади Київської області з метою комплексного вивчення діяльності та надання науково-методичної і практичної допомоги.

Детальніше...

19 липня 2018 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" здійснила виїзд з метою комплексного вивчення діяльності та надання науково-методичної і практичної допомоги бібліотекам Бородянської районної централізованої бібліотечної системи Київської області.

Детальніше...

Виїзд до бібліотек Узинської об’єднаної територіальної громади Київської області.

Детальніше...

Інформація про виїзд дирекції КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до бібліотек Кагарлицького регіону продовжується...

Детальніше...

21-22 червня 2018 року дирекцією КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було здійснено виїзди до бібліотек Кагарлицького району з метою комплексного обстеження, надання науково-методичної і практичної допомоги та до бібліотек м. Ржищів з метою обстеження та надання науково-методичної і пратичної допомоги з питань сприяння патріотичному вихованню.

Детальніше...