Книжкова викладка «Шекспір завжди сучасний» - до 460-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра

Відділ обслуговування читачів-учнів 5-11 класів Київської обласної бібліотеки для дітей презентує книжкову викладку «Шекспір завжди сучасний» до 460-річчя від дня народження відомого англійського письменника Вільяма Шекспіра.

На викладці представлено твори художньої  літератури автора: трагедії «Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Сон літньої ночі», сонети та інші твори Шекспіра у перекладах, виконаних українськими майстрами красного письменства. «Шекспір на всі часи!» - пророче сказав Й.В. Гете. А нам, громадянам третього тисячоліття, щоб зрозуміти себе, потрібно читати Шекспіра.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з представленими творами, приєднатися до читання спадщини великого Шекспіра.