«Бібліотека під відкритим небом»

Матеріал поданий без змін

Бібліопікнік «Знання – це сила, сила це знання!»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Літо закінчилося, а це значить, що час іти до школи. 1 вересня — найбільш зворушливий день для школярів, студентів та вчителів і бібліотекарів.

Сьогодні в рамках проекту «Бібліотека під відкритим небом» КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради організувала бібліопікнік «Знання – це сила, сила це знання!»

Учасникам пікніку були підготовлені різномaнітні книжкові «чaстування». Діти та їх батьки з захопленням переглядали книжкове меню пікніка, в якому були: «казковий десерт» (розгадування загадок), «історичний коктейль» (квест з давньої історії) та « художнє асорті» (розмальовки).

Особливим попитом користувалася книжкова подорож замками України.

Підлітків зацікавили книги від УІК Фізика та Хімія в коміксах. Ці книги в захопливій формі знайомлять з основними фізичними та хімічними явищами і законами

Атмосфера була чудовою... Бібліопікник не залишив нікого байждужим. Всі учасники пікніку отримали задоволення від чудово ілюстрованих сучасних видань та отриманих призів.

Гарний святковий настрій ми забезпечили! З Днем Знань, книголюби!

Саме час відправитися у подорож до країни Знань разом з КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради,

Бучанського району Київської обл.