Вшанування пам'яті загиблих воїнів-земляків

Матеріал подано без змін

Вшанування пам'яті загиблих воїнів-земляків

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

17 жовтня 2024 року в Обухівському краєзнавчому музеї імені Юрія Домотенка Обухівська громада вшанувала ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-ЗЕМЛЯКІВ.

Імена :

МЕТЕЛЮК Валентин Вадимович;

ЖУРАВСЬКИЙ Артем Ігоревич;

ТАЛЬКО Святослав Вікторович;

КІЯНИЦЯ Микола Миколайович;

ФІЩЕНКО Олександр Сергійович увійшли у літопос боротьби УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ проти загарбників.

Рідним героїв :

Дружині МЕТЕЛЮКА Валентина - Оксані Анатоліївні; мамі ЖУРАВСЬКОГО Артема; дружині ТАЛЬКО Святослава - Віті Василівні; дружині КІЯНИЦІ Миколи - Ганні Сергіївні; Дружині ФІЩЕНКА Олександра - Аллі Миколаївні - вручено державні нагороди ОРДЕНИ МУЖНОСТІ ДРУГОГО ТА ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ.

Зі словами ПОДЯКИ ,ШАНИ, ПІДТРИМКИ виступили ІЛЬЄНКО Лариса Олександрівна (секретар Обухівської міської ради) та СЕМЕНЕНКО Володимир (представник Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки). Про героїчний життєвий шлях наших земляків розповіла Лідія ПЕЛИХ (зберігач фондів Обухівського краєзнавчого музею).