Хай голубка мир несе в Україну

Матеріал подано без змін

Хай голубка мир несе в Україну

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Сьогодні учні 2-А класу Макарівського ліцею №1( вчитель Колозінська-Ковалевська О.В.) завітали до Макарівської дитячої бібліотеки та відзначали Міжнародний день Миру. З розповіді бібліотекаря діти дізналися про історію виникнення цього свята, про символ міжнародної солідарності всіх людей світу «Дзвін миру», який було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів.

На заході  діти переглянули презентацію «Міжнародний день миру», взяли участь у руханці справжніх патріотів  «Ми – патріоти»  та флешмобі «Ми за волю, ми за мир в Україні!». Учні прочитали свої побажання, які на своїх крилах принесли голуби Миру: щоб вони мали можливість спокійно вчитися, втілювати в життя свої мрії, за мир, любов, спокій у своїх родинах та мирне небо над нашою рідною Україною, тому, що з маленького миру – в собі самому, в класі, родині, державі – починається і великий та благодатний мир на нашій планеті.