Лекції предмету «Захист України» в бібліотеці

Матеріал подано без змін

Лекції предмету «Захист України» в бібліотеці

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

9 та 10 вересня 2024 року в Обухівській центральній публічній бібліотеці відбулися ознайомлювані лекції із предмету ЗАХИСТ УКРАЇНИ, який проводиться на базі Академічного ліцею № 4 Обухівської міської ради Київської області з учнями 10-х класів навчальних закладів Обухівської територіальної громади ( викладачі - Машуренко І. В. та Паламарчук О. В.).

Цього разу в гостях у бібліотеці були учні Академічних ліцеїв №3 ,№ 2, №4. З бібліотекою, особливостями її роботи, зокрема - в допомозі навчанню,- ознайомили учнів провідний методист Обухівської ЦПБ Шабала Є. В. , завідувачка Обухівською центральною публічною бібліотекою для дорослих Храпач Л. І., бібліотекар 1 категорії (працівниця читального залу Обухівської ЦПБ) Поштар Т. М.

Записалося до бібліотеки 24 учні.