Осінні поетичні читання в бібліотеці

Матеріал подано без змін

Осінні поетичні читання в бібліотеці

(З досвіду роботи Броварської міської публічної бібліотеки)

8 вересня 2024 року, в Міжнародний день грамотності, в читальному залі бібліотеки відбулися поетичні читання. На зустрічі були присутні учасники броварського літературно-мистецького об'єднання «Криниця» та інші місцеві автори, дехто з них долучився вперше.

Захід провела завідувачка Броварської міської публічної бібліотеки Лідія Стрельченко. Виступали: Марія Овдієнко, Валентина Ковалівська, Тамара Петренко, Володимир Таргоня, Наталія Боговик (завітала з с. Гоголів), Людмила Чебіна. Вперше були на такій зустрічі та пройшли своєрідне посвячення Наталія Ковальська і Тетяна Лещук. Не змогла бути присутня, але підключилася до зустрічі відеозв'язком Олена Єгорушкіна.

Читали поезію, коротку прозу, дискутували, згадували, планували, знайомилися...

Наступну таку зустріч уже запланували на жовтень. Адже у часи війни потреба в спілкуванні й творчості лише зростає.

Завідувачка Броварської міської публічної бібліотеки

Лідія Стрельченко