Про військово-патріотичне виховання - з досвіду роботи Обухівської ЦПБ

Матеріал подано без змін

Про військово-патріотичне виховання

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

5 вересня 2024 року в Обухівській центральній публічній бібліотеці відбулося заняття «Захист України», що проводять викладачі Академічного ліцею № 4 Обухівської міської ради Київської області – МАШУРЕНКО Ірина Валеріївна та ПАЛАМАРЧУК Олена Василівна. (Погоджено Начальником «Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки). Заняття проводяться для учнів старших класів Обухівської територіальної громади. Цього разу до бібліотеки завітали учні 10 класу Академічного ліцею № 1 імені В. О. Мельника. Викладачі наголошували на важливості занять «Захист України» особливо в наш буремний час. Учні навчатимуться поводженню зі зброєю, наданню першої медичної допомоги тощо. Завідувачка Обухівською бібліотекою (для дорослих) ХРАПАЧ Лідія Іванівна розповіла про літературу, що допоможе учням в навчанні, а також розповість про історію України, ознайомить з класикою світової літератури, з новинками українського літературного процесу, про героїв земляків ( виставка літератури «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»), літературу з будь-якого питання. Бібліотека надала також деякі технічні послуги (Інтерактивна дошка, комп’ютер). Записалося до бібліотеки 9 учнів.