Бібліотичний вояж у село Власівку

Матеріал подано без змін

Бібліотичний вояж у село Власівку

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

17 серпня  2024 року директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська, заступник директора ЦБС Олена Бойко, завідувач Баришівською бібліотекою для дітей Ольга Биба, завідувач бібліотекою-філіалом с. Сезенків Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Діана Лотишова відібрали нові сучасні книги, журнали, придбали подарунки і вирушили до села Власівка Баришівської ТГ. Зустріч із дорослими та юними читачами відбулася в клубному приміщенні, на сцені якого в ті хвилини відбувалася репетиція перед виставою ''Кольорові кульки'', яку так майстерно, творчо, креативно готували ''Власівські крутелики'',-  так називається дитячий театральний колектив с. Власівка Сезенківського старостинського округу, керівником якого є  художниця-аматор, очільник ГО митців Баришівщини «Білий квадрат» Заїра Коваленко. Власівці відчули благодатну турботу про їхню освітню, духовну культуру та небайдужість до  вподобань читати, отримали інтелектуальне  задоволення від переглянутих та прочитаних статей, творів.  На  краєзнавчо-дослідницькі,  історичні питання про історію села Власівка відповідали Галина Пацаловська й Олена Бойко. Ольга Биба та Діана Лотишова організували літературні ігри, знаходили в сучасних журналах ілюстрації за запитом дітлахів, виразно зачитували уривки відомих і не відомих казок і просто гортали сторінки новеньких книжок. Всі діти отримали в подарунок  патріотичні розмальовки, які обов'язково передадуть Захисникам,  дитячі журнали, а дорослі отримали в подарунок книгу - нарис про Баришівщину. Відчувалася позитивна атмосфера, велике бажання спілкуватися, дізнаватися, про що ця книга, а що в цьому журналі, а чи можна взяти додому, а чи є для мами книжка,  що візьме читати тато і, звісно, чи сподобалася вистава про кольори й дружбу!

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС