«Моя країна-Україна» поетична година

Матеріал подано без змін

«Моя країна-Україна» поетична година

(З досвіду роботи сільської бібліотеки Чабанівськоі ТГ Фастівського району Київської області)

Вже 33 роки поспіль 24 серпня Україна відзначає своє найважливіше національне свято - День Незалежності. Цей день відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні та підтримці національної самосвідомості, відчуття єдності та гордості за свою країну.

З нагоди цього свята в сільській бібліотеці відбулася поетична година патріотичних читань поезії сучасної поетеси Світлани Суниці «Моя краіна-Украіна». На бібліотечну галявину до маленьких читай ликів прилетіли білі лелеки, примандрував сіренький котик, щоб побавитися з дітками та розповісти цікаві оповідки про історію і традиції нашої країни. Із захопленням слухали малюки  поетичні рядки, що лилися із вуст поетеси про  Україну, її пісні, квітучі лани, «джерела водиці, що б’ють ключем». Цікаві книжечки доповнили розповідь поетеси про рідний край .

Любімо і шануймо свою Україну!

Олена Сурга

завідувачка сільською бібліотекою