Книга - мудрий друг і порадник!

Матеріал подано без змін

Книга - мудрий друг і порадник!

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу, читання, про те, чому важливо читати книги  йшла мова під час зустрічі Макарівської дитячої бібліотеки  з  юними учасниками  DubkyFreeSchool - літньої  школи  для дітей захисників України та дітей волонтерів в Арт-резиденції «Мистецькі експедиції». ( LudmylaHararuk ), яку  організувала  Спілка учасників бойових дій Макарівщини (Оksana Gerasimenko ).

Діти дізналися багато цікавої  інформації з історії дитячої бібліотеки,   про книжковий  фонд,   познайомились з творчістю сучасних українських дитячих письменників.

Цікавим доповненням  стало виготовлення плаката «Я люблю Макарів!» з   дитячими побажаннями.

Знайомство з сучасною  українською літературою  в дружньому колі на свіжому повітрі пройшло на позитивній ноті. Діти  уважно слухали розповідь бібліотекаря,  спілкувалися, ділилися враженнями від  книжок  улюблених авторів, розповідали про свої домашні бібліотеки, вибирали книги, які читатимуть на відпочинку.

Адже кожна наступна прочитана книга покращує настрій, додає знання, розширює уяву і веде  у чарівний світ захопливого читання !

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась   зустріч.

Запрошуємо всіх до читання!