Майстер-клас «Кольори літа:браслети єднання»

Матеріал подано без змін

Майстер-клас «Кольори літа:браслети єднання»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Майстер-клас «Кольори літа:браслети єднання», проведений волонтерами Благодійного фонду "Рокада" в Макарівській дитячій бібліотеці, став справжнім святом творчості та натхнення. У затишній і теплій  атмосфері бібліотеки діти поринули у світ рукоділля, де кожен вузлик  переплітався з їхніми мріями та надіями. Юні учасники із захопленням створювали браслети - обереги, малювали, спілкувалися. Цей майстер-клас став не тільки  можливістю розвинути творчі здібності, а й подарував дітям незабутні миті  єднання та віри у власну незламність, допоміг  відволіктися від складних життєвих обставин, надав  їм можливість проявити себе та знайти нових друзів.

Дякуємо всім учасникам майстер - класу за  позитив і єдність у намірах і підтримці один одного! У єдності наша сила!