Світ професій і твій вибір

Матеріал подано без змін

Світ професій і твій вибір

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Сьогодні в Макарівській дитячій бібліотеці в PROFIхабі «Обери професію своєї мрії» відбулася цікава година спілкування на тему: «СВІТ ПРОФЕСІЙ І ТВІЙ ВИБІР», яка допоможе школярам зорієнтуватися у світі сучасних професій та замислитись щодо свідомого вибору майбутнього виду діяльності.

Бібліотекар звернула увагу присутніх на формулу правильного вибору професії: «Хочу – Можу – Треба». Адже «Хочу» – це професія, яка подобається; «Можу» – це здібності, можливості (і фінансові, зокрема), стан здоров'я, необхідні для обраного фаху; «Треба» – попит на обрану професію на ринку праці, а також наголосила, що враховуючи всі компоненти, вибір фаху буде дійсно зваженим та успішним.

Учні поділилися важливими роздумами щодо вибору професії , склали список можливих рекомендацій щодо свого вибору  та шляхом тестування  визначили свою майбутню професію.

Щиро дякуємо  психологу Макарівського ліцею 1 та нашим відвідувачам за цікаве спілкування.