International Medical Corps в Макарівській дитячій бібліотеці

Матеріал подано без змін

International Medical Corps в Макарівській дитячій бібліотеці

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Сьогодні до Макарівської дитячої бібліотеки завітали представники International Medical Corps (Міжнародний Медичний Корпус) - гуманітарна організація, яка займається порятунком життів та наданням допомоги постраждалим, проведенням навчальних тренінгів в галузі охорони здоров'я.

Так спеціалісти центру Абрамова Ярослава та Товстий Станіслав провели тренінг «Психічне здоров'я людини».   Бібліотечним працівникам Макарівської громади цікаво було почути інформацію про психічне здоров'я людини, що таке кейс-мененджмент у сфері психічного здоров'я, соціальну адаптацію, як запобігати психічним відхиленням, дізнатися  про навички підтримки одне одного. Такі знання допомагають опанувати розуміння власної внутрішньої сили, засвоїти техніки самодопомоги тощо.

Щиро дякуємо за цікаву зустріч!