Літературна подорож у « Світ професій»

Матеріал подано без змін

Літературна подорож  у « Світ професій»

(З досвіду роботи сільської бібліотеки Чабанівськоі ТГ Фастівського району, Київської області)

Нещодавно, на черговому занятті мовного клубу «Мова єднання» разом з її керівником - Оленою Рудоман та поетесою Світланою Суницею діти здійснили захоплюючу подорож у світ професій. Говорили про те, що таке професія, познайомилися з деякими цікавими незвичними професіями, міркували разом про значення професій у житті людини.  Ділилися своїми мріями про те, хто ким хоче бути у майбутньому. Адже, мине кілька років, і кожен із маленьких читачів буде обирати  професію, яка була б до душі й приносила  задоволення. Пані Олена провела з дітьми цікаву дидактичну гру про професії, а поетеса Світлана Суниця поділилася своїм досвідом, розповідаючи про різні професії  (менеджер, продавець, екскурсовод,  актор, поетеса та інш.), які перепробувала у своєму житті. З великим зацікавленням слухали діти історії про «Незвичайні професії» Юлії Коломоєць і Алли Гутніченко, познайомилися з «Абеткою ремесел і професій» Надії Репети, та дізналися про ще багато професій із книги «Я обираю професію».

А на останок, Олена Рудоман побажала дітям: «Неважливо, яку професію ви оберете, коли станете дорослими, – професії потрібні всі. Головне, щоб вам подобалось бути корисними людям, з любов’ю  ставитися до своєї праці, з повагою – до праці інших .»

Олена Сурга

завідувачка сільської бібліотеки