Засідання молодіжного клубу «Молодь читає!»

Матеріал подано без змін

Засідання молодіжного клубу «Молодь читає!»

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

В КЗ «Публічна бібліотека» пройшло чергове засідання молодіжного клубу «Молодь читає!»

Читачка нашої бібліотеки, активна учасниця молодіжного клубу - Валерія Колодій - відкрила для слухачів красу неосяжного і таємничого світу української міфології, докладно, на основі досліджень та етнографічних праць, ознайомила з історією слов'янських племен, доторкнулась до таємниць стародавнього Трипілля. Нагадаємо, що Валерія - філолог-перекладач, аспірантка Інституту літератури НАН України, дослідниця української літератури ХХ ст. і сучасного літературного процесу. Зараз Валерія працює над дисертацією "Давньоукраїнські міфологічні сюжети й образи в ліриці поетів Празької школи".

На зустрічі КЗ «Публічна бібліотека» презентувала книжкову виставку "Загадкова Україна» з найкращими тематичними виданнями, в центрі яких, безперечно, праця митрополита Іларіона

"Дохристиянські вірування українського народу" і "Українська міфологія" В. М. Войтовича.

Дякуємо Валерії за цікаву подорож у нашу історію

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу