Засідання молодіжного клубу «Dragon's Treasure» («Скарб дракона»)

Матеріал подано без змін

Засідання молодіжного клубу «Dragon's Treasure» («Скарб дракона»)

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

В  КЗ "Публічна бібліотека Вишневої міської ради" в рамках бібліотечного проекту "Молодь читає!" відбулося перше засідання нового молодіжного клубу "Dragon's Treasure" ("Скарб дракона"), організованого для любителів літературних жанрів фентезі, містики, детективу і пригод.

Юні учасники клубу за допомогою популярної настільно-рольової гри "Підземелля та Дракони" занурились у казковий світ пригод і магії.

Така гра - чудовий спосіб відпочити, знайти нових друзів, уявити себе справжнім героєм незвичної реальності та розвинути свої творчі здібності.

Також учасники клубу ознайомились з чудовою підбіркою кращих фентезійних творів з фонду нашої бібліотеки, серед яких головне місце займали твори Толкіна - засновника жанру епічного фентезі і улюблений "Гаррі Поттер" Джоан Роулінг.

Яскравий книжковий світ здатен не лише навчати, а й дивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»

Вишневої міської ради,