28 червня - День Конституції України - з досвіду роботи Обухівської ЦПБ

28 червня - День Конституції України

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

Бібліотеки Обухівської територіальної громади : в Обухівській Центральній публічній бібліотеці (завідувачка Обухівською ЦПБ для дорослих - Храпач Л. І.), Обухівських міських бібліотеках мікрорайонів Піщана (бібліотекарка - Кириленко Л. В.) та Яблуневий (бібліотекарка - Скапенко Л. Г.), - влаштовано тематичні викладки літератури до Дня Конституції України під назвою «Конституція - основний Закон для влади і громади»; «Сила Закону - сила Держави». Біля викладок проводяться огляди літератури. Обухівська публічна бібліотека для дітей «Головний Закон нашого життя».

Вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України! Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою." В книгарні до свята влаштовано викладку літератури «Головний закон нашого життя», за матеріалами якої для читачів проводяться правові мандри «Конституцію потрібно вчити. За її законами потрібно жити!»

Малишева О. І.

завідувачка Обухівською ДПБ