День вшанування пам'яті загиблих в Другій світовій війні - з досвіду роботи Обухівської ЦПБ (2)

Матеріал подано без змін

За Дніпром червоніє калина,

Затемнили дуби небокрай,

Україно моя, Україно,

Бойовищами зораний край!

Андрій Малишко

З метою вшанування пам'яті всіх жертв Другої світової війни, які виконували бойові завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності, незалежності та пам'яті загиблих за час повномасштабної війни з російською федерацією в бібліотеці згадали подвиг українських воїнів і мирних наших краян, які в Другу світову не жаліючи свого життя захищали нашу країну від фашистів і на сьогодні захищають її суверенітет від рашистської навали. В бібліотеці біля тематичної полиці «Це на світанку сталося колись» працівниками Нечай М. та Малишевою О. за книгою нарисів  Ю. К.Домотенка «Земля Обухівщини», Т. 2 Велика Вітчизняна війна - проведені хвилини історичної правди «Страшний сорок перший».