«Сучасні українські дитячі письменники – дітям»

Матеріал подано без змін

«Сучасні українські дитячі письменники – дітям»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Яскраві враження, нові знання і чудовий настрій чекали сьогодні на учнів 3-А класу Макарівського ліцею №1 (вчитель Воробей А.О.) - читачів дитячої  бібліотеки. Дітям представили нові видання на книжкових полицях, цікаву презентацію  «Сучасні українські дитячі письменники – дітям», розповіли про творчість Всеволода Нестайка, Сашка Дерманського, Марини Павленко, Галини Малик та інших відомих творців дитячої української прози. Школярі дізналися цікаву інформацію про нашу бібліотеку, нові проєкти, отримали запрошення відвідувати бібліотечну галявину «Читай та відпочивай» в сквері «Молодіжний», яка  рлзпочинає  свою роботу 30 травня. Також діти  взяли  активну участь у казковій вікторині «З якої це казки ?», показавши гарні знання, поділилися враженнями про книги, які вони прочитали недавно та познайомились з книгами з «Валізки з книжками».

Чекаємо на нові цікаві зустрічі влітку!