Бібліотека - місце сили PROFI - хаб «Обери професію своєї мрії»

В рамках проєкту «Бібліотека-місце сили!» в нашому PROFI - хабі «Обери професію своєї мрії», в дитячій бібліотеці  відбулася надзвичайно цікава зустріч учнів 9-А, 9-Б класів Макарівського ліцею №1(вчитель правознавства Мочернюк Я.М.) з Тишурою Альоною Олександрівною - дільничим офіцером Макарівського відділення поліції Бучанського району управління поліції в Київській області.

Альона Олександрівна розповіла про свій шлях вибору улюбленої професії, наголосивши, що велику роль в цьому процесі відіграють книги та бібліотека. Для підлітків цікаво було усе:  інформація про умови вступу до профільних навчальних закладів системи МВС  і знайомство з професією  дільничого поліцейського та напрямками його діяльності .

Учні дізналися  багато цікавої інформації про діяльність різних відділів поліції, про важливість фізичної підготовки .

Час сплинув надзвичайно швидко. І навіть якщо сьогоднішні учні у майбутньому не стануть поліцейськими, знання, набуті під час зустрічі з Альоною Олександрівною можуть бути корисними підліткам у повсякденному житті.

Щиро дякуємо Альоні Олександрівні за цікаву зустріч.