«У рідному краї цвітуть вишиванки» - персональна виставка творчих робіт місцевої майстрині Парандій Світлани Антонівни

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи сільської бібліотеки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковою для нашої культури. Вишивка – один з найдавніших і найбільш розповсюджених видів народного мистецтва. Тож до Дня вишиванки в сільській бібліотеці вже стало традицією організовувати творчі виставки наших земляків. Сьогодні знайомимося з Парандій Світланою Антонівною - педагогом, талановитою вишивальницею, високодуховною людиною, яка створює неземної краси вишиті сорочки, вишиті сукні, рушники, серветки. Кожна її робота - це шедевр, зроблений з любовʼю, ніжністю та великою майстерністю. Це дарунок для донечки, сина, зятя, внучка та родичам. Створюю­чи роботи, майстриня втілює в них невичерпну любов до людини, природи,  рідної землі, цінностей народу, розкриває багатство і красу української культури, вишивки, як одного з національних символів.

Відвідувачі бібліотеки мають чудову нагоду милуватися красою української вишивки, захоплюватися майстерністю талановитої людини – Парандій Світлани Антонівни.

Пишаємося своєю землячкою, яка несе добро й красу та примножує славні традиції української вишивки.

Олена Сурга,

завідувачка сільською бібліотекою