Зустрічі в театрі «Білий ангел» - «Творчість, що надихає, поєднала нас»

Матеріал подано без змін

Зустрічі в театрі «Білий ангел» - «Творчість, що надихає, поєднала нас»

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

День театру - це така подія, коли глядачі насолоджуються грою акторів, а останні отримують задоволення від свого виступу та підтримки любителів цього виду мистецтва.

У стінах ЗБІЦ відбулася перша зустріч учасників літературно-музичної вітальні  «Співзвуччя» з аматорським театральним колективом «Білий ангел».

Святкування відбувалось за звичайним планом: спочатку актори продемонстрували театральне дійство, за яке глядачі віддячили бурхливими оплесками. Потім було святкове чаювання, де служителі Мельпомени поділилися своїми творчими планами на майбутнє.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері. Співрозмовникам сподобалося спілкування один з одним, було вирішено зробити такі зустрічі традиційними. Обидві сторони дійшли єдиної думки, що треба їх присвячувати не тільки Дню театра, а й до інших свят.

Адже саме такі заходи надихають на бажання робити цей світ красивішим і добрішим, і це чудово, що вони об'єднують нас у цьому єдиному прагненні.