Онлайн-подорожі «Земля, на яку сходив Тарас: Шевченківські місця на Чернігівщині» - з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Щорічно святкується День народження великого майстра поетичного слова Т.Г. Шевченка. Зустріч, присвячена цій даті, на цей раз пройшла в стінах ЗБІЦ.

Учасниці творчої майстерні чудово знали біографію і творчість відомого письменника. Але не всі чули про Шевченківські місця на Чернігівщині. Тому з великою цікавістю подивилися фільм до цієї теми.

Після цього присутні погортали сторінки книг та переглянули статті в журналах, які присвячені перебуванню Тараса Григоровича  у нашій рідній місцевості.

Ніяк не можна було обійтися без віршів великого поета, які  слухацька аудиторія зустріла дуже тепло.

Зустріч пройшла надзвичайно емоційно і жваво. Кожна учасниця намагалася висловити свою думку  про великого Кобзаря, тому зустріч нікого не залишила байдужим.

Це просто чудово, що величезна зацікавленість до творчості Тараса Григоровича Шевченка назавжди оселилася в наші  серця. А це означає, що  ім'я великого майстра передаватиметься із покоління в покоління.

О.В. Кропта,

завсектором клубної роботи