«Іду з дитинства до Тараса» Літературний квест до 210 річчя від дня народження Тараса Шевченка

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Всюди, де лишень живуть українці, у своїх прадідівських оселях чи оселі поза своїми землями, згадують у березні свого пророка… Вірші Великого Генія українського народу повинен знати кожен, адже «Кобзар» - це друга Біблія для українців.

З нагоди 210-ї річниці від дня народження поета в КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради пройшов літературний квест “Іду з дитинства до Тараса”. До нашої книгозбірні завітали учні та батьки 3-Д Вишнівського ліцею «Ідеал». Учасники квесту в цікавій ігровій формі пригадали, що знають про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка та дізналися нове; показали, як уміють декламувати вірші Великого Кобзаря, логічно мислити; які вони кмітливі, творчі, уважні та спостережливі. Діти з великим інтересом переглянули мультик «Як Тарас Шевченко став зіркою», що розповідає про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю

Також для присутніх була представлена книжкова виставка «Тарас Шевченко – провісник долі України».

Родзинкою зустрічі стала гра ДоміНУШки "Від кріпака - до Генія», в яку з задоволенням грали, як дорослі та к і діти.

Бібліограф Ірина Савічева познайомила наших гостей з роботами художника - вишнівчанина Григорія Безпалого, присвяченими Тарасу Шевченку.

Кожен учасник квесту пішов з бібліотеки з новими знаннями та маленькими подарунками.

Оксана Бабич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.