Вечір пам'яті І.Годенкова

Матеріал подано без змін

Вечір пам'яті І.Годенкова

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

23 лютого в дитячій бібліотеці вшанували пам’ять свого талановитого земляка, поета, педагога – ІГОРЯ ЛЕОНІДОВИЧА  ГОДЕНКОВА, якому мало б виповнитись 65 років.

Атмосфера в залі була наповнена затишком та трепетом, адже  наші гості - дружина, дочка  поета,  друзі, поціновувачі його творчості  своїми щирими  спогадами і створили цю особливу атмосферу.

Гості мали змогу насолоджуватися  поезією  Ігоря Леонідовича та піснями,  написаними на його слова, які звучали у виконанні його  друзів .

Майже три години пролетіли невідчутно, завдяки щирому  спілкуванню та теплій  атмосфері. Кожен відчував, що вони несуть у своїх серцях частинку тепла та світла, яке випромінював Ігор Леонідович Годенков, майстер слова та щирий українець.