Літературна година «Без мови - не створити нам держави, доріг тернистих - не перебрести»

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Чудовий захід, присвячений рідній мові, відбувся у тісному колі учасників клубу національної співдружності «Злагода».

Спочатку учасники прослухали цікаві факти про рідну мову. А потім з великим завзяттям почали виконувати завдання, які  на перший погляд були нелегкими.

Проте з усіма вони справились блискуче. Кожен конкурс викликав масу позитивних емоцій і бажання показати своє знання української мови.

В результаті виявилося, що всі присутні прекрасно знають граматику і лексику української мови і віртуозно володіють читанням віршів.

Дуже приємно усвідомлювати, що люди елегантного віку не соромляться вивчати та розмовляти українською мовою, хоча їм це не дуже легко.

Вони це цінують, і кожен вважає справою честі довести, що набуті знання роблять  його інтелектуально розвиненою особистістю.

Кропта О.В.,

завсектором клубної роботи