«Мамо, а що таке Україна?» - театралізоване дійство в бібліотеці

Матеріал подано без змін

«Мамо, а що таке Україна?» - театралізоване дійство в бібліотеці

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

Україна – ненька, Україна-мати… Цілий Всесвіт знаходиться у цих простих і звичайних, але таких рідних і зрозумілих кожному українцеві словах. Адже ми всі – діти нашої неньки України і є доньками й синами чудової, щедрої, мальовничої землі України. Тут коріння роду нашого, тут скрізь від Донбасу до Карпат, від Криму до Полісся відчуваємо ми поклик рідної материнської землі Української! Напередодні Дня Матері в бібліотеці села Новосілки відбулося театралізоване дійство "Мамо, а що таке Україна?"  на слова поезії місцевої поетеси Світлани Суниці. Дітки, які приймали участь у цьому дійстві,  висловлювали свої найщиріші слова любові, як до – нашої України - неньки, так і до рідної мами.

Мати – берегиня родини, єдина в світі людина, чиє життя до останнього подиху присвячене дітям. Материнська любов особлива, з нею не зрівняється жодна інша любов у світі. Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов; нічого важливішого, ніж материнське серце; нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Для кожного з нас мати – джерело ніжності, натхнення, сили та знань. Бути матір´ю – величезна відповідальність та невтомна праця, терпіння і витримка, жертовність та милосердя.

Допоки ми любимо і бережемо наших матерів – все буде добре: і вдома, і в Україні.

Олена Сурга

Завідувачка бібліотеки села Новосілки