Майстер - клас "Тюльпани для мами"

Матеріал подано без змін

Майстер - клас "Тюльпани для мами"

(З досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Напередодні свята Дня Матері учні 3-Г класу Макарівського ліцею №1 (вчитель Булах Л.Л.) взяли участь у майстер - класі, який провела Ірина Олексіївна Фокіна - вчитель-методист, гарний друг нашої бібліотеки .

Діти залюбки виготовляли  тюльпани для своїх матусь. Адже кожній мамі  до свята буде приємно отримати подарунок, зроблений руками  своєї дитини, адже він таїть у собі тепло і особливу чарівність. Діти виявили велику працелюбність та майстерність, вклали в  свої роботи ніжність, теплоту і любов, отримали справжнє задоволення від процесу творчості.  З розповіді бібліотекаря, присутні дізналися багато цікавих фактів про традиції святкування Дня Матері, наприклад, що це свято прийшло до нас зі Сполучених Штатів Америки. Вперше на державному рівні його відзначили 8 травня 1914 року. Цікава традиція, якої американці та австралійці дотримуються до сьогодні – носити у це свято гвоздику на одязі (якщо вона кольорова – мати жива, якщо біла – таким чином вшановують померлих матерів). В Україні офіційно День Матері почали святкувати з 1999 року. Саме тоді було вирішено вітати матусь у другу неділю травня (всього тридцять країн світу мають свою власну дату відзначення Дня Матері). Чарівні квіти ,зроблені з великою любов'ю,  діти подарують своїм  ненькам у день свята -14 травня.

У нашій бібліотеці завжди теплі зустрічі, непідробні емоції, щирі відчуття !

Запрошуємо  в гості !