«Мальовнича моя Україна» - фотовиставка в бібліотеці

Матеріал подано без змін

«Мальовнича моя Україна» - фотовиставка в бібліотеці

(З досвіду роботи бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

«Мальовнича моя Україна», під такою назвою в книгозбірні села Новосілки відкрилася персональна виставка фоторобіт талановитого майстра  Анатолія Шелеста.

Краса Українських Карпат, чарівність річок та озер Київщини та інших регіонів України, ніжний та п’янкий аромат лугів і луків. Тиша. Людина розчиняється у цьому царстві спокою та неспішного життя, відчуваючи безмежну велич Космосу, наповнюючись енергією природи та гармонії. Приєднуйтесь.

Юрій Шелест - це наш земляк. Він мешкає в селі Новосілки та є користувачем сільської бібліотеки. За фахом Юрій – інженер-електрик. Але, ще з дитинства він захоплювався фотографією, проводячи безсонні ночі в темній кімнаті. Цифрову техніку та способи обробки зображень вивчав самостійно за допомогою видань майстрів та публікацій в інтернеті

Роботи, представлені на виставці – це намагання автора відобразити за допомогою фотографії пробудження природи, показати її красу, неповторні пейзажі і краєвиди різноманітної та мальовничої природи України.

Дякую Вам, пане Юрію, за ту красу, яку ви подарували користувачам бібліотеки села Новосілки.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки села Новосілки