Тиждень дитячого читання у розпалі

Матеріал подано без змін

Тиждень дитячого читання у розпалі

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

23 березня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено рандеву з книгою : «Читай наше, українське!», учасниками якого стали читачі-учні 3-В класу ОЗО «Баришівського ліцею» разом з класоводом Тетяною Краєвською і вчителем Дарією Якименко.

Провідний бібліотекар Юлія Гранько розповіла про історію виникнення книги, про винахід паперу, про першу надруковану книгу на Україні. Дітям цікаво було роздивитися книги  різного формату з книжкового фонду бібліотеки: від найменшої до найбільшої, а також побачити книги зі Шрифтом Брайля. Присутні познайомилися з  книгами українських авторів: Наталі Забіли, Всеволода Нестайка, Лесі Вороніної, Сашка Дерманського та інших.

Діти прочитали уривки улюблених книг.

Зав. методично-бібліографічного відділу

Баришівської ЦБС