Написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності

Матеріал поданий без змін

Написали Радіодиктант національної єдності

(з досвіду роботи Центральної бібліотеки Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради)

В День української писемності та мови в молодіжному просторі «Молодіж.Ка», що діє на базі Центральної бібліотеки Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради, було організовано написання ХХІ Радіодиктанту національної єдності. До нього долучилися працівники Центральної бібліотеки, найактивніша відвідувачка Анна Борисова, провідний методист відділу культури Антоніна Коршунова, працівники краєзнавчого музею та ТБ Кагарлик.

Головна мета диктанту – єднання, і в такі складні часи, коли українців розкидало по всьому світу, ця мета є дуже актуальною. Та й тема диктанту «Мій дім», написаного Іриною Цілик, українською письменницею і режисеркою, дуже близька й водночас болюча для багатьох українців у ці складні часи.

Тож дякуємо усім, хто долучився до нас, і вже за кілька днів зможемо побачити результати своєї роботи.

Лілія Литвин,

директор бібліотеки