«Український прапор як військова святиня» - з досвіду роботи Дівичківської ТГ

Матеріал поданий без змін

«Український прапор, як військова святиня»

(З досвіду роботи бібліотеки-філії с. Дівички Дівичківської ТГ Київської області)

23 серпня в День Державного прапора у бібліотеці села Дівички до уваги відвідувачів представлено синьо-жовтий стяг розписаний нашими мужніми Воїнами, які стали на захист нашої неньки України.

Український прапор завжди розцінювався як військова святиня, що об'єднує вірних своєму обов'язку воїнів які йдуть з ним у бій, це шанована річ, яка займає особливе місце у нашій бібліотеці.

Також, з нагоди відзначення 31-ої річниці Незалежності України, у бібліотеці діє перегляд літератури «У нас мета єдина - вільна й незалежна Україна»де представлено літературу присвячену історичним фактам створення незалежної України та національній символіці нашої держави.

Сергієнко Н.О.,

завідувачка бібліотеки-філії с. Дівички