Тематична виставка-пам'ять «Крути-вічне полум'я живого вогню»

Матеріал поданий без змін

Крути

(з досвіду роботи Студениківської Публічної бібліотеки Студениківської територіальної громади)

29 січня Україна відзначає ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ.

29 січня 1918-го року біля станції Крути відбувся нерівний бій між трьома сотнями київських студентів та п’ятитисячною більшовицькою армією.

Подвиг українських юнаків під Крутами, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися вищими у своєму патріотизмові і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації.

Цей подвиг став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

У Студениківській публічній бібліотеці створена тематична виставка - пам'ять «Крути - вічне полум'я живого вогню», а також проведена інформаційна година «Крути - бій за майбутнє».