Матеріал поданий без змін

Шевченкове слово у віках не старіє

(з дозвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ Київської області)

9 березня минає 207-ма річниця від дня народження, а 10 березня 160-ті роковини смерті Тараса Григоровича Шевченка – поета, драматурга, прозаїка, мислителя, історика, етнографа, фольклориста.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемної любові до людини, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличенню.

У Публічній бібліотеці села Єрківці діє виставка-вшанування «Шевченкове слово у віках не старіє». Для експозиції підібрана література, що розкриває життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Виставка об’єднує всіх відвідувачів бібліотеки могутнім шевченковим словом і запрошує бажаючих приєднатися до шевченківських читань «Оживає Кобзареве слово».

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки