До 80-річчя українського поета, прозаїка, перекладача, журналіста В. Симоненка

"Щасливий народ, що подарував світові такого поета. Щасливий поет, якому судилося народитися українцем". Цими словами поета Бориса Олійника в мистецькій хол-галереї Київської обласної бібліотеки для дітей відкривається ювілейна літературна експозиція "Лицар нескореного покоління", присвячена 80-річчю з дня народження видатного українського поета Василя Симоненка. В експозиції представлені поетичні збірки автора, збірки казок для дітей, статті, які розповідають про життєвий та творчий шлях поета-ювіляра, методико-бібліографічні матеріали, підготовлені працівниками бібліотеки. "Лебеді материнства", "Ти знаєш, що ти - людина"... - ці та інші поезії, багато з яких покладено на музику, звучать в мистецькій хол-галереї бібліотеки. Маленькі читайлики мандрують сторінками казок. Уявляють... Мріють... Захоплюються... Так в Київській обласній бібліотеці для дітей віддають шану поету-лицарю Василю Симоненку.