Зберігання документів у бібліотеках

Під час обласного семінару в Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація навчального посібника Долбенко Т. О., Горбань Ю. І. Зберігання документів у бібліотеках (К.: Ліра – Київ, 2015.- 288с.)

Інформація про авторів:

Долбенко Тетяна Олексіївна

Доктор культурології, професор Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, член-кореспондент Міжнародної Академії Інформатизації, член спеціалізованих Вчених рад по захисту кандидатських і докторських дисертацій КНУКіМ, очолює наукову школу по Дослідженню проблем дитячого читання в Україні.

Автор близько 100 наукових праць, у тому числі монографій: «Активізація пізнавальної діяльності підлітків»(2003р.) та «Теоретико-методологічні засади прикладних досліджень активізації пізнавальної діяльності дітей»(2013р.). Розробляла і брала участь у республіканських наукових дослідженнях.

Сфера наукових інтересів: актуальні проблеми в галузі бібліотекознавства, фондознавства та документознавства, інформаційна політика, система підготовки кваліфікованих бібліотечно-інформаційних кадрів.

Горбань Юрій Іванович

Кандидат культурології, доцент кафедри книгознавства і бібліотекознавства, директор наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв.

Автор близько 30 наукових та навчально-методичних друкованих праць, у тому числі монографії «Дерев’яні і церкви Полтавщини» 2014р.), підручник «Інформаційний бізнес»(2015р.). Учасник численних всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій і семінарів.

Сфера наукових інтересів: історія української культури, зберігання книжкових пам’яток, інновації в бібліотечній справі, менеджмент сучасної бібліотеки, інформаційний бізнес.

Колектив Київської обласної бібліотеки для дітей висловлює вдячність за подарунок з побажаннями творчих успіхів.