Календар професійних свят України на 2017 рік та Календар святкування Днів районів та Днів міст Київської області на 2017 рік

Комунальним закладом Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей", за дорученням управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, підготовлено та пропонується до Вашої уваги два посібники: "Календар професійних свят України на 2017 рік" (Переглянути) та "Календар святкування Днів районів та Днів міст Київської області на 2017 рік" (Переглянути).

Посібники розраховані на державних службовців, працівників культури, освітян та всіх, хто цікавиться культурним життям країни, а також історією Київщини.

Електронні версії даних Календарів будуть постійно розміщені на сайті нашої бібліотеки за рубрикою "Видання бібліотеки", в рамках рубрики – за 2017 роком.

Користуйтеся нашими посібниками. Вони допоможуть Вам в роботі, навчанні, житті!