Благодійна акція

Колектив Київської обласної бібліотеки для дітей ( м. Київ, Русанівська набережна, 12) активно долучився до благодійної акції депутата Київської міської ради VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", першого заступника постійної комісії з питань інноваційної діяльності Київської міської ради VIII скликання Олеся Маляревича та його команди, по виготовленню та забезпеченню млинцями під час Масляного тижня малозабезпечених людей поважного віку, що мешкають на території житлового масиву «Русанівка».

Із профінансованих Олесем Маляревичем продуктів, працівники Київської обласної бібліотеки для дітей виготовили 100 штук солодких, ароматних млинців.

На фото - момент передачі млиців у Київській обласній бібліотеці для дітей представниці від команди О. Маляревича.

Смакуйте! Хай Бог помагає!