Зустріч зі студентами Київського обласного коледжу культури і мистецтв

13-14 січня 2016 року працівники Київської обласної бібліотеки для дітей гостинно зустріли у стінах бібліотеки студентів Київського обласного коледжу культури і мистецтв, зокрема – групи ОД-1, ОД-2, ОД-3 спеціалізації «Діловодство». Під час зустрічей студенти ознайомилися з історією бібліотеки, роботою відділів обслуговування та читальних залів, книжковим фондом, довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, електронними інформаційними ресурсами. Безпосередньо з автоматизованого робочого місця бібліотекаря під час практичних занять студенти самостійно здійснювали пошук літератури визначеної тематики в електронних каталогах бібліотеки та підбирали книги у відкритих електронних бібліотеках України. Такі практичні заняття сприяли формуванню навиків незалежного бібліотечного користувача.