День кондитера

3 травня - один з “найсолодших” днів року. Це професійне свято майстрів, які намагаються зробити наше життя смачним і радісним, — кондитерів.

Багато хто з нас далеко не байдужий до різного роду солодощів. І не можна не відзначити той факт, що без солодощів, без кондитерських виробів і випічки важко уявити собі будь-яке свято. У цей день прийнято вшановувати тих, хто привносить в наше життя радість і насолоду. А починалося все в 1932 році, коли на території колишнього Радянського Союзу був створений Всесоюзний науково-дослідний інститут кондитерської промисловості.

Київська обласна бібліотека для дітей пропонує своїм читачам викладку-інсталяцію книг про кулінарне мистецтво. Завітайте до нашої бібліотеки!