Пізнавальна та цікава математика

11 жовтня 2016 року працівники відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Київської обласної бібліотеки для дітей з читачами-учнями 8-го класу гімназії № 136 м. Києва, членами Малої академії наук, провели бібліотечно-бібліографічне заняття із циклу бібліотечних кейс-уроків «Формуємо портфоліо знань». Тема заняття – «Пізнавальна та цікава математика».

Історія алгебри та геометрії, варіації на теми теорії чисел, обчислювальні машини, цікаві факти про науку та її застосування в повсякденному житті, геометрія в природі… Про це і не тільки дізналися допитливі читачі під час заняття, познайомилися з літературою розділу «22.1 Математика» та розстановкою книг у фонді бібліотеки, переглянули відео-фрагменти геометричних форм у природі. У форматі гри читачі-учні виконали вправи на логічне мислення. Підсумок заняття – самостійно складений список літератури з алгебри та геометрії на допомогу навчанню.