16 жовтня 2015 року Київською обласною бібліотекою для дітей було проведено Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Форми і напрями використання Internet- ресурсу та комп'ютерної техніки в бібліотеці", в якому взяли участь бібліотечні спеціалісти Обухівської районної централізованої бібліотечної системи у кількості 7 осіб.

Бібліотечні спеціалісти Обухівщини отримали ґрунтовні консультації по темі Методичного дня, взяли участь в практичних заняттях, отримали електронні версії (на флешки ) прикладних матеріалів.

Працівниками Обухівської РЦБС, під час професійно-творчого спілкування зі спеціалістами КОБдД, були отримані відповіді на актуальні, проблемні питання.

Відкрив Методичний день та підвів його підсумки генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М. П. Зніщенко. Він наголосив на тому, що сучасна бібліотечна галузь не мислима без комп'ютерного забезпечення та всебічного використання новітніх технологій.

Програма Методичного дня додається.