Кримська світлиця

Київська обласна бібліотека для дітей продовжує публікацію матеріалів в рамках започаткованого бібліотекою інформаційно - просвітницького проєкту «Кримська світлиця», який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК) та пропонує до уваги наших читачів та відвідувачів сайту бібліотеки  книгу відомого сучасного українського письменника Андрія Кокотюхи «Таємниця підводного човна». Пригодницький детектив письменника Андрія Кокотюхи захоплює з першої до останньої сторінки. Невтомні шукачі скарбів: київські хлопці Данило й Богдан, їхня приятелька Галка з Полтавщини та незмінний член безстрашної команди, бойовий африканський страус, на ім’я Футбол вирушають у карколомну пригоду. У Криму, на темному дні загадкової бухти на борту потопленого «Сома», одного із перших підводних човнів Українського Чорноморського флоту, лежить справжній скарб, який може допомогти змінити уявлення про один із героїчних епізодів нашої історії. Та, на жаль, за ним полюють зловмисники, тож наша бучна компанія, яка не вперше розкриває подібну детективну справу, знову береться рятувати скарби!