Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» – «Нариси з історії Макарівського району»

Макарівський район (нині Бучанський район Київської області) сягає глибини століть. Його територія була заселена людьми ще з давніх часів.

Макарівський район багатий на культурні пам'ятки. Тут збереглися старовинні церкви, садиби та інші архітектурні пам'ятки, які розповідають про багату історію краю.

Нариси з історії Макарівського району : до 15-ї річниці Незалежності України / Н. В. Ащенко [та ін.] ; упоряд. Є. В. Букет. – Київ : Логос, 2006. – 415 с.

Книга «Нариси з історії Макарівського району» – перша спроба об’єднати в одній книзі дослідження всіх краєзнавців, які сьогодні працюють у районі. 110 нарисів з історії Макарівського району розповідають про землі в межиріччі Здвижа та Ірпеня від трипільських часів до сьогодні. У книзі подано відомості про кожен населений пункт району (в алфавітному порядку). Понад дві третини матеріалів, що увійшли до книги, публікуються вперше.