Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Мадікен» Астрід Ліндгрен

Пропонуємо вашій увазі добірку книг серії «Читай рідною мовою!» відомої шведської письменниці Астрід Ліндгрен, про пригоди веселої та допитливої маленької фантазерки на ім'я Мадікен. Завдяки майстерному письму Ліндґрен, кожна сторінка книг вражає своєю неповторною атмосферою та доторком до душі читача. Це ще один яскравий твір, який не лише розважить молодших читачів, а й надихне їх.

Ліндгрен, А. Мадікен : повість. Ч. 1 / Астрід Ліндгрен ; пер. зі швед. Г. Кирпа ; худож. Н. Демидова. − Київ : РІДНА МОВА, 2017. – 120 с.

Мадікен − весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії… Проте вона чомусь постійно потрапляє в якісь халепи. Може, їй просто не щастить?!

Ліндгрен, А. Мадікен : повість. Ч. 2 / Астрід Ліндгрен ; пер. зі швед. Г. Кирпа ; худож. Н. Демидова. − Київ : РІДНА МОВА, 2017. – 80 с.

Захоплююче продовження історій про цю чарівну і енергійну героїню, яка завойовує серця читачів своєю неповторною натурою та безкрайнім оптимізмом.

У цій частині читачі знову зустрінуться з Мадікен, яка, як завжди, потрапляє в різні халепи та несподівані ситуації. Вона проявляє свій неперевершений характер, вигадливість та винахідливість, намагаючись вирішити всі проблеми своєю манерою. Перевірка на наявність паранормальних здібностей та візит до лікаря разом зі своєю подругою Лісабет є лише декількома з численних пригод, які чекають на героїнь у цій книзі.

Ліндгрен, А. Мадікен : повість. Ч. 3 / Астрід Ліндгрен ; пер. зі швед. Г. Кирпа ; худож. Н. Демидова. − Київ : РІДНА МОВА, 2017. – 120 с.

У цій частині Мадікен та її сестрички відправляються в нові захоплюючі подорожі, які приносять їм незабутні враження та незвичайні пригоди. Вони мандрують кригою, річкою, де стикаються з небезпеками та непередбачуваними випробуваннями. Також в книзі описано, як сестрички відзначають Різдво, збираються разом і створюють святкову атмосферу, що наповнює серця радістю та теплом.

Проте, серед цієї яскравої палітри подій, зустрічаються й ті, що навчають героїнь життєвої мудрості та важливості родинних зв'язків. Наприклад, Мадікен опиняється в небезпеці, коли вона вирішує продати свою сестру в рабство. Цей епізод допомагає їй зрозуміти цінність родинних зв'язків та важливість взаємопідтримки.