Казкотерапія - темрява

Вчора, незважаючи на потужну зливу, у Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася надзвичайно цікава та важлива зустріч з казкотерапії. Темою заходу стали темрява та нічні страхи, що так часто турбують наших маленьких читачів.

Під час зустрічі дітлахи разом з досвідченим фахівцем мали можливість поринути у чарівний світ казок, які допомагали зрозуміти та подолати свої страхи. Терапевтичні казки не лише розважали, але й давали змогу дітям висловити свої емоції, знайти підтримку та навчитися справлятися з почуттям страху у безпечному та дружньому середовищі.

Особливу увагу приділяли створенню атмосфери довіри та комфорту, щоб кожен маленький учасник відчував себе захищеним і важливим. Незважаючи на негоду, яка вирувала за вікнами, всередині бібліотеки панувала тепла і дружня атмосфера.

Ми щиро дякуємо всім, хто прийшов та допоміг зробити цей день особливим. Це ще раз доводить, що навіть під час зливи можна знайти світло, а разом – подолати будь-які страхи. Запрошуємо всіх бажаючих на наші наступні зустрічі та нагадуємо, що двері Київської обласної бібліотеки для дітей завжди відчинені для вас!