Каністерапія та арттерапія

4 червня Київська обласна бібліотека для дітей спільно з ГО "Спільна перемога" та кінологічною командою "Всеукраїнський племенний центр "Абсолют" відокремлений підрозділ "King Dog" провели в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» неймовірну каністерапію та арттерапію.

Це новий напрямок нашої роботи, який ми раді запропонувати громадам Київщини. Наша мета – допомогти полегшити та прискорити одужання дітей. Завдяки взаємодії з тваринами, поліпшується психічний стан дітей через тактильний контакт і спілкування з навченою собакою.

Такі сеанси допомагають знизити рівень стресу, покращити настрій та зменшити відчуття самотності й тривожності.

Наші чудові чотирилапі помічники:

• Золотистий ретривер Мейлін
  • Золотистий ретривер Кенді
  • Керрі блю тер'єр Жу
  • Американський стаффордширський тер'єр Сем
  • Англійський сетер Тея

А ще розмальовки, майстер-клас з оригамі та смачні смаколики додали теплих моментів до цього заходу.

Разом ми даруємо дітям радість, підтримку і надію!